Sposoby na większy biust

Duże, jędrne piersi to z całą pewnością jeden z najważniejszych atutów urody kobiety. Panie do wyglądu swojego biustu przykładają bardzo dużą uwagę, gdyż mają świadomość, że piękny biust potrafi bardzo mocno wpłynąć na atrakcyjność.

Niestety, spore grono Pań narzeka na wielkość swoich piersi. Nierzadko, stopień niezadowolenia jest tak duży, że wprawia w kompleksy. Cóż, to tylko pokazuje, jak istotnym elementem urody jest biust.

Masz małe piersi? Poznaj sposoby powiększania biustu

Niegdyś było to nie do pomyślenia – dzisiaj stanowi bardzo powszechną formę poprawiania swojej urody. Zabiegi medycyny estetycznej, bo o nich mowa – cieszą się coraz większą popularnością.

Do najpopularniejszych zabiegów zaliczamy:

  • lipofilling (powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową)
  • macrolane (powiększanie piersi kwasem hialuronowym)
  • implanty

To, co łączy te trzy rozwiązania to wysoki koszt zabiegu oraz wysoka skuteczność. Oczywiście najtrwalszym rozwiązaniem są implanty (na stałe). Technologia wykorzystująca tkankę tłuszczową i kwas hialuronowy gwarantuje trwałość na poziomie 1-3 lat. Zabiegi tego typu można odnawiać.

Alternatywą dla tych drogich zabiegów są rozwiązania, które teoretycznie mają niższą skuteczność, ale za to są mniej inwazyjne i ich koszt jest znacznie mniejszy.

Dlaczego „teoretycznie” mniej skuteczne? Utrwaliło się, że tabletki i kosmetyki do stosowania miejscowego nie działają zbyt silnie, a ich efektywność jest niewielka. O ile to stwierdzenie można było nazwać prawdziwym 10 lat temu, o tyle teraz – nie ma zbyt dużego związku z prawdą. A najlepszym tego potwierdzeniem jest Pro Breast Plus.

Piersi można powiększyć również wykorzystując specjalne zestawy ćwiczeń. Pozwalają one poprawić jędrność biustu, podnieść go oraz optycznie powiększyć. Przy regularnym 'treningu' efekty można zauważyć już po kilku tygodniach.

Pro Breast Plus – co to takiego i jak działa?

Pro Breast Plus to w 100% naturalny preparat do powiększania biustu, który działa dwufazowo:

  • krem do stosowania miejscowego
  • suplement diety

To, co wyróżnia Pro Breast Plus spośród innych naturalnych preparatów to skuteczność potwierdzona badaniami. Wyniki z nich są mocno zaskakująco – ponad 90% badanych kobiet zauważyło wzrosty o nawet dwa rozmiary.

Tak wysoka skuteczność preparatu sprawia, że stanowi on nie tylko alternatywę dla ćwiczeń na biust i innych naturalnych form powiększania piersi, ale także dla inwazyjnych zabiegów (implantów, kwasu hialuronowego czy lipofillingu).

Preparat jest w 100% naturalny i bezpieczny. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Efekty stosowania widać już po pierwszym miesiącu. Efekty są trwałe.

Czy warto? Z całą pewnością. Tym bardziej, że koszt produktu jest niewielki. Na stronie producenta (probreastplus.pl) jednomiesięczny zapas kosztuje 219,50zł, czyli kilkadziesiąt razy mniej, aniżeli operacja plastyczna.

Co więcej, producent oferuje 90 dniową ofertę zwrotu pieniędzy w przypadku braku satysfakcji z produktu.