Powiększanie biustu bez operacji

Małe piersi to kompleks wielu kobiet. Panie usilnie poszukują sposobów, które pozwalają powiększyć piersi bez interwencji chirurgicznej. Czy jest to możliwe? Jak w naturalny sposób można poprawić kształt, jędrność oraz wielkość piersi?

Ćwiczenia na powiększanie piersi

Bardzo powszechną formą poprawy wyglądu piersi jest realizacja różnego rodzaju ćwiczeń. Metoda ta jest skuteczna, ale nie można spodziewać się zbyt dużych wzrostów jeśli chodzi o wielkość.

Ćwiczenia wzmacniają mięśnie klatki piersiowej, ujędrniając biust i unosząc go ku górze. Regularny trening pozwala uzyskać zauważalne efekty już po kilku tygodniach.

Ćwiczenie nr 1

Stań w lekkim rozkroku. Splecione palce ulokuj na wysokości klatki piersiowej. Ugnij łokcie pod kątem 90 stopni, przedramiona mają tworzyć linię. Napieraj na przemian jedną ręką na drugą (przez 3 sekundy), powtarzaj ćwiczenie w 4 seriach po 15 powtórzeń.

Ćwiczenie nr 2

Uklęknij i rozstaw ręce na szerokości barków i połóż na podłodze. Powoli opuszczaj klatkę piersiową ku dołowi do momentu maksymalnego. Następnie wróć do pozycji wyjściowej. Tzw. pompki rób w 4 seriach, ilość powtórzeń powinna odpowiadać Twoim możliwościom.

Ćwiczenie nr 3

Połóż się na podłodze. W rękach umieść hantle lub inny rodzaj obciążenia (np. butelki z wodą). Unieś hantle do góry (ręce w lini prostej). Rozszerzaj ręce, aż nie znajdą się w linii z klatką piersiową. Powracaj do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie powtarzaj w 4 seriach po 8-12 powtórzeń.

Medycyna estetyczna – zabiegi

Operacja plastyczna to nie jedyny zabieg, który oferują kliniki kosmetyczno-medyczne. W ofercie znajdują się także mniej inwazyjne metody, takie jak: lipofilling (powiększanie piersi tłuszczem) oraz kwas hialuronowy.

Lipofilling to metoda, która polega na przeszczepieniu tłuszczu z jednego miejsca w drugie (biust). Pozwala na osiągnięcie naturalnych rezultatów. Jest to metoda w pełni bezpieczna, niezbyt bolesna. Z badań wynika, że przyswajalność tkanki tłuszczowej oscyluje w granicach 30-80%.

Powiększanie kwasem hialuronowym to z kolei metoda, której trwałość jest równa 16-18 miesiącom. Wprowadzany preparat naturalnie występuje w organizmie, dzięki czemu jest to zabieg bezpieczny. Za pomocą kwasu hialuronowego można zarówno poprawić wygląd piersi, ujędrnić je, podnieść oraz zwiększyć ich objętość.

Tabletki i kremy na powiększanie piersi

10, czy 20 lat temu trudno byłoby sobie wyobrazić krem lub suplement diety, który skutecznie działa na powiększenie biustu. Dzisiaj – zarówno tabletki, jak i kremy to całkiem skuteczna alternatywa dla drogich zabiegów.

Najlepszym przykładem efektywnego preparatu jest Pro Breast Plus – rewolucyjna formuła składająca się z dwóch specyfików – kremu oraz kapsułek. Cały skład tego środka oparty jest tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach, co sprawia, że produkt jest w pełni bezpieczny.

Według przeprowadzonych badań aż 92% kobiet mogło się pochwalić poprawą wyglądu, jędrności oraz zmianami wynoszącymi aż dwa rozmiary.

O Pro Breast Plus przeczytają Państwo więcej na stronie producenta – probreastplus.pl.