Którą metodę wybrać?

Uroda to element, który jest szczególnie ważny dla kobiet. Panie spędzają wiele czasu przed lustrem. Chcą czuć i być atrakcyjne. Nierzadko, decydują się ingerować w swoje ciało zabiegowo.

W gabinetach medycyny estetycznej, jednym z najczęściej realizowanych zabiegów jest powiększanie biustu. Nie ma w tym nic dziwnego, piersi to nieodłączny element kobiecej urody.

Zabiegi na powiększanie biustu
Oferta medycyny estetycznej jest dosyć szeroka. Biust można powiększyć kilkoma metodami. Każda z nich gwarantuje skuteczność na dosyć wysokim poziomie.

Zdecydowanie najpopularniejszą formą zabiegową jeśli chodzi o powiększanie biustu jest wszczepienie implantów piersiowych. To inwazyjny, ale niezwykle skuteczny zabieg, którego realizacja pozwala na osiągnięcie dowolnego efektu. Wszakże, pacjentka decyduje o kształcie i rozmiarze swojego nowego biustu.

Dużą popularnością cieszy się również modelowanie biustu kwasem hialuronowym. To substancja, którą można określić mianem w pełni bezpiecznej. Nie powoduje, żadnych komplikacji. Jest jednak jedno „ale”. Powiększanie biustu tą metodą nie jest trwałe. Efekty utrzymują się maksymalnie trzy lata. Po tym czasie kwas jest wchłaniany przez organizm, a piersi wracają do pierwotnych rozmiarów.

Inną formą zabiegową, która ma wielu zwolenników jest tzw. lipomodeling, czyli modelowanie piersi przy wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej. Tego typu zabieg cechuje naprawdę wysoka skuteczność i niesamowicie naturalny efekt. Wręcz trudno się zorientować, że ktokolwiek ingerował w biust.

Wysokie koszty, czyli o tanich alternatywach słów kilka
Zabiegi medycyny estetycznej nie należą do najtańszych. Chcąc powiększyć biust jedną z powyższych metod musimy przygotować się na wydatek rzędu kilkunastu tysięcy złotych.

Alternatywnie możemy wykorzystać mniej inwazyjne rozwiązania, a konkretniej:

  • Suplementy diety
  • Żele do stosowania miejscowego
  • Diety na większy biust
  • Ćwiczenia na powiększanie piersi

Skuteczność suplementów diet w powiększaniu biustu
Czy wiesz, że niektóre środki na powiększanie biustu GWARANTUJĄ skuteczność? Oczywiście, nie należy się spodziewać, że nagle z miseczki „A” zmienimy na miseczkę „D”, ale wzrost o 1-2 rozmiary jest jak najbardziej możliwy.

Co więcej, badania nad tą metodą bezustannie trwają, co pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Obecnie, większość środków swoje działanie opiera o fitoestrogeny.

Skuteczność żelów w powiększaniu biustu
Żele na powiększanie biustu to rozwiązanie, którego efektywność jest bardzo podobna do tej, którą osiągniemy w przypadku suplementacji. Niekiedy zaleca się wręcz stosowanie jednocześnie obydwu preparatów.

Żele do stosowania miejscowego – podobnie jak suplementy – bazują na efektywności fitoestrogenów. Pozwalają powiększyć biust o maksymalnie 1-2 rozmiary.

Skuteczność diety na większy biust
W Internecie oraz kolorowej prasie znajdziemy wiele różnych jadłospisów na powiększanie piersi. Niestety, to metody, których efektywność może pozostawiać wiele do życzenia. Dlaczego? Otóż, wraz ze wzrostem piersi – przybywa także w innych miejscach naszego ciała. A przecież – z założenia chcemy powiększyć tylko biust. Dlatego też, entuzjastki zgrabnej figury – powinny odejść od tej metody.

Masaże na większy biust i ich skuteczność
Rozwiązaniem w pełni bezpiecznym, bardzo często proponowanym przez seksuologów jest masaż piersi. To metoda, która fizycznie nie doprowadzi do wzrostu biustu, ale poprawi jego wygląd – tj. ujędrni i podniesie. Dzięki temu, optycznie nasz biust będzie znacznie atrakcyjniejszy.

Z której metody na powiększanie piersi skorzystać?
Na powyższe pytanie trudno o uniwersalną odpowiedź. Każda z wyżej wymienionych metod, czy to inwazyjnych, czy nieinwazyjnych – ma w sobie coś, co może zachęcić do wykorzystania. Nie mniej jednak, należy mieć świadomość, że tylko drogie zabiegi gwarantują efektywność na bardzo wysokim poziomie. Tanie alternatywy – pozwalają na niewielki i nie zawsze w pełni kontrolowany wzrost biustu.