Krem i tabletki na większy biust

Kształt, wielkość oraz jędrność piersi ma ogromne znaczenie dla atrakcyjności kobiety. Panie potrafią zrobić naprawdę wiele by móc pochwalić się pięknym biustem.

Powiększanie i ujędrnianie biustu

Biust to jeden z największych atutów kobiecej urody. Nic więc dziwnego, że tak wiele Pań decyduje się na korektę swoich piersi i powiększenie.

O popularności powiększania piersi może świadczyć fakt, iż spośród wszystkich zabiegów wykonywanych przez kliniki medyczno-plastyczne, to właśnie augmentacja jest realizowana najczęściej.

Piersi można powiększyć wykorzystując metodę chirurgiczną – tj. wszczepienie implantów lub wybrać bardziej naturalne metody – lipofilling (powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową) lub macrolane (powiększanie piersi kwasem hialuronowym).

Alternatywa? Naturalne sposoby na powiększanie piersi.

Nie każda kobieta jest zdolna do tak dużej ingerencji w swoje ciało. Wiele Pań poszukuje alternatywnych rozwiązań, które pozwolą ujędrnić, podnieść i powiększyć piersi. Oczywiście, trudno spodziewać się natychmiastowych efektów, ale niektóre ze sposobów są naprawdę bardzo skuteczne. Wyróżnić możemy:

  • ćwiczenia na powiększanie piersi
  • kremy na powiększanie biustu
  • tabletki na większe piersi
  • dietę na większy biust

O ile dieta (wzbogacana fitoestrogenami) i ćwiczenia na powiększanie piersi dają znikome efekty jeśli chodzi o wielkość piersi, o tyle zarówno kremy, jak i tabletki potrafią powiększyć biust o nawet dwa rozmiary.

Kremy czy tabletki na powiększenie biustu?

Suplementy diet i kremy do stosowania miejscowego to rozwiązanie, którego skuteczność bywa zasakakująco wysoko. Do niedawna ta forma powiększania biustu była nieskuteczna. Jednakże liczne badania i testy doprowadziły do powstania lepszych, skuteczniejszych kosmetyków. Co ważniejsze – preparaty tego typu są zazwyczaj oparte o naturalne składniki, a co za tym idzie – gwarantują 100% skuteczność.

Dla spotęgowania efektów preparatu zalecamy wykorzystywać jednocześnie obie formy – tj. zarówno tabletki, jak i kremy.

Doskonałym przykładem produktu, który działa dwufazowo jest ProBreast Plus – czyli zestaw dwóch kosmetyków (suplement i krem), którego skuteczność została potwierdzona badaniami. Wynik tychże badań był zaskakujący – aż 92% kobiet uznało ProBreast Plus za preparat skuteczny, który gwarantuje wzrost o nawet dwa rozmiary.

Sprawdź: zestawienie najlepszych tabletek na powiększenie biustu wg BioCity.pl.

ProBreast Plus składa się z: kozieradki, kopru włoskiego, chmiel, l-tyrozyny, nagietka lekarskiego oraz oleju ze słodkich migdałów. Jest znakomitym źródłem fitoestrogenów. Pierwsze efekty ze stosowania tego specyfiku pojawiają się już po dwóch tygodniach.

Co więcej – producent  daje gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. To jednak jest mało prawdopodobne. Przeglądając serwisy opiniotwórcze oraz same wyniki badań przeprowadzonych na tym preparacie trudno niezadowolenie.

Z całą pewnością ProBreast Plus to alternatywa dla droższych zabiegów. Wszakże, koszt jednomiesięcznej „kuracji” tym preparatem wynosi lekko ponad 200zł. W porównaniu do kilkunastu tysięcy za operację plastyczną to naprawdę niewiele.